گروه تولیدی تجاری بلووم

درباره ما

گروه تولیدی تجاری بلووم

گروه تولیدی تجاری بلووم

گروه تولیدی تجاری بلووم

گروه تولیدی تجاری بلووم از سال 1395 در زمینه واردات قانونی و گارانتی تلفن همراه فعالیت خود را آغاز نمود این شرکت در حال حاضر به واردات محصولات برندهای معتبر دنیا مانند آیفون، سامسونگ، شیائومی، نوکیا و … مشغول می باشد. این شرکت در سال 1398 همزمان با نامگذاری سال با عنوان «رونق تولید» مطالعات اولیه خود را در خصوص تولید تلفن همراه و تبلت در ایران آغاز نمود.
در سال 1399 پس از بررسی های بسیاز منطقه ویژه اقتصادی پیام به عنوان پایگان این شرکت برای افتتاح کارخانه تولیدی انتخاب و جواز تاسیس صادر گردید. در سال 1400 این واحد شروع به فعالیت نمود و در سال 1401 به طور رسمی افتتاح گردید.
در میانه سال 1401 فاز دوم کارخانه با هدف تولید دوچرخه برقی و اسکوتر هوشمند به بهره برداری رسید. گسترش محصولات تولیدی موجب گردید با همکاری منطقه ویژه اقتصادی پیام فاز سوم در زمینی به مساحت 7000 متر و 20000 متر فضای اجرایی در حال ساخت می باشد.
در حال حاضر در فاز اول و دوم کارخانه بلووم بالغ بر 120 نفر مشغول به فعالیت می باشند و انتظار می رود افتتاح فاز جدید تین تعداد به 500 نفر افزایش پیدا کند.

خرید کالا

خرید کالا

خرید کلیه کالاها شما از کشور چین ، هند و آفریقا

تشریفات گمرکی

تشریفات گمرکی

خرید کلیه کالاها شما از کشور چین ، هند و آفریقا

برندهای تحت پوشش بلووم


  سوالات متداول  مراحل ترخیص بعد از ورود کالا چیست؟

  بارنامه، قبض انبار، گواهی مبدا و ارائه کارت بازرگانی.  چه کالاهایی نیازبه ترخیص از گمرک دارند؟

  کلیه کالاهایی مجازی که ارزش آنها بیش از ۸۰ دلار باشد.  شرایط واردات موقت کالا برای نمایشگاه ؟

  این کار با نامه وزارت بازرگانی یا شرکت نمایشگاه های کشورمبنی برشرکت درنمایشگاه و سپردن تضمین برای کالاهای نمایشگاهی امکان پذیراست.  شرایط ورود اتومبیل باری خارجی‌

  واردات خودرو به کشور منوط به ثبت سفارش، رعایت ضوابط فنی و پرداخت کامل حقوق ورودی برای تمامی افراد است.  ترخیص کالاهای خریداری شده از طریق بانک

  برای ورود کالا باید ثبت سفارش بازرگانی شده باشد، به جز موارد معدود و اگر بدون ارز یا در مقابل صادرات، واردات انجام شده باشد نیاز به گشایش اعتبار نیست.در غیر این صورت باید خریدار از طریق بانکی باشد. درنوع ترخیص از گمرک و حقوق ورودی تفاوتی بین هزینه‌های بانکی و غیر بانکی نیست.  بدون ثبت سفارش اقدام به وارد کردن کالا کرد؟

  ورود کالا به کشور به استناد ماده ۸ قانون مقرارت صادرات و واردات منوط به ثبت سفارش در وزارت بازرگانی است.

  گالری تصاویر خدمات  اسکرول به بالا